Pożyczka prywatna poszukuję.

Witam. Szukam osoby, która udzieli mi prywatnej pożyczki w kwocie 70 000 zł.
Chciałabym spłacić moje zadłużenia, w których od lat tonę i mam problemy straszne z tego powodu. Kiedyś wzięłam kredyt na spłatę zaległego czynszu moich rodziców, wtedy pracowałam na umowę o pracę na czas nieokreślony, dlatego pozwoliłam sobie na taki krok bo miałam pewną pracę i wiedziałam, że będę to spłacać i spłacałam, jednak firma w której pracowałam zmieniła właściciela a ten nowy właściciel zmienił cały swój zespół i tak przestałam pracować. Przez dwa lata nie umiałam znaleźć pracy a w tym czasie wpadłam w pętlę chwilówek i innych pożyczek, gdy znalazłam pracę to i tak nie byłam w stanie tego wszystkiego spłacać, część spłaciłam, ale pozostało jeszcze tyle, że po prostu nie ogarnęłam.Znowu zmieniłam pracę ale pracowałam tylko na pół etatu i też nie było możliwości wszystkiego spłacać, odsetki urosły, koszty upomnień itp. Chwilowo nie pracuję bo pracowałam w szkole podstawowej przy pomocy z trudnymi dziećmi, jednak teraz jest okres wakacyjny i dzieci do szkoły nie chodzą a przy tym ja nie mam jak pracować. We wrześniu mam wrócić do tej pracy, ale i tak to będzie praca na pół etatu więc ok. 800 zł wynagrodzenia co miesiąc.
Chciałabym kogoś prosić o taką pożyczkę bym mogła wszystko spłacić z ratą maksymalnie 500 zł. Mieszkam z rodzicami, dzieci nie mam więc taką ratę mogłabym spłacać co miesiąc. Na początek bym spłacała z pozostałej kwoty pożyczki która by mi została udzielona bo zaokrągliłam to do pełnej kwoty ale zadłużenia łącznie mam ok 68 000. Od września spłacałabym z wynagrodzenia. Niestety nie mam żadnego majątku pod zastaw, mogę tylko napisać, że bardzo żałuję tego, że tak mi się życie potoczyło i na pewno nie mam zamiaru nikogo oszukiwać, chciałabym po prostu wyjść na prostą bo od paru lat nie potrafię i chciałabym zacząć normalnie żyć.
Mam nadzieję, że znajdzie się taka osoba, która będzie w stanie mi pomóc udzielając takiej pożyczki. Proszę o rozpatrzenie mojego ogłoszenia, mojej prośby.
Pozdrawiam
Karolina.

Złóż wniosek o pożyczkęNapisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *