Pożyczki bez sprawdzania baz, również z komornikiem,

Oferta skierowana dla wszystkich osób pełnoletnich posiadających udokumentowane dochody w minimalnej wysokości 500zł miesięcznie.
Udziele kredytu prywatnie  bez sprawdzania baz BIK, BIG, KRD, skierowana również dla klientów z zajęciami komorniczymi.
udzielę pożyczki prywatnej szybko bez sprawdzania
Środki pochodzą z prywatnych instytucji pozabankowych.
Nie wymagamy dodatkowych zabezpieczeń.
Nie pobieramy opłat wstępnych!

22 komentarze

  1. Witam jestem zainteresowany uzyskaniem pożyczki w kwocie minimum 10 tysięcy. Posiadam udokumentowane źródło dochodu w postaci umowy o pracę na czas nieokreślony zarobki netto 3200zł. Nie posiadam żadnych nieruchomości i nic z tych rzeczy. Posiadam wpisy w bik, big, krd i od tygodnia komornika. Proszę o kontakt najlepiej drogą mailową lub sms 663 957 990. Zależy mi na czasie. Miasto Warszawa.

  2. Witam interesuje mnie pozyczka na dluzszy okres na pokrycie dlugow a by wyjsc na prosta sprswa b.pilna jesli to jest powazna wiadomosc prosze o kontakt tel.504_617_759.

  3. Pilnie potrzebuję pożyczki bez sprawdzania baz min. 2 tys. zl. a max. 5 tys.zł. Mam stały dochód z zajęciem komorniczym.

  4. Witam potrzebne 5 tys mam emeryture 600 zl pracuje na czarno i mam 1500 zl pieniadze potrzebne na splate komornika jesli jest szansa prosze o odp na meila

  5. pracuje na czas nieokreslony z wynagr,2500 netto,od 6/2016 dopadl mnie bik wiec mam wszystkie furtki zamkniete aby uregulowac zaleglosci i wyczyscic bik,ratowalam sie chwilowkami ale z tego zrobila sie petla ,nie mam komornika i nie chce do tego dopuscic ale nikt osobie z wpisami w bazach nie udzieli pozyczki,zalezy mi na czasie

  6. Potrzebuje pożyczki w kwocie 8000tys zł na dłuższy okres kredytowania,od osoby prywatnej. Mam tylko 663zł renty stałej,bez żadnych przedpłat na umowę cywilno-prawną. O swojej sytuacji powiem telefonicznie. Zgodzę się na każde warunki,czy jest mi Pan w stanie pomóc? czy jak inni nawet Pan nie oddzwoni?

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *