29 komentarzy

 1. Witam, udzielam pożyczek prywatnych z własnych środków finansowych. Nie analizuję historii kredytowej.
  Od razu uprzedzam, że nie jestem w stanie pomóc osobom pracującym i przebywającym na stałe za granicą, ani obcokrajowcom z kartą pobytu.
  Podaję kontakt do mnie
  finansowanieprywatne223@gmail.com
  Proszę śmiało pisać na maila. Nie ma przedpłat.

 2. Dzień dobry.Bardzo proszę o pomoc finansową w kwocie 20.000 zł.Mogę spłacać miesięcznie po 450 zł.Mam umowę na czas nieokreślony.Bardzo proszę o pomoc zależy mi na czasie.Otrzymuję także 500+.

 3. Witam serdecznie potrzebuje pożyczki w kwocie 40 tys zl sprawa bardzo pilna. Jestem w stanie spłacac po 600 zł miesięcznie.Proszę o kontakt. Pozdrawiam

 4. Dzien dobry czy jezeli pracuje na umowe o prace mam do konca wrzesnia zarobki ok.1900zl na reke jestem niestety w BIK i jestem zadluzona przez chwilowki nie posiadam nieruchomosci pod zastaw czy moge otrzymac pozyczke z jak najmniejsza rata na dluzszy okres niz umowa w kwocie ok.20.000 na oddluzenie? Z gory dziekuje za odpowiedz Aneta Poznań

 5. Witam jestem zainteresowany pozyczka konsolidacyjna w kwocie 25000 zl, jestem zatrudniony na umowe o prace na czas nie okreslony od 9.06.2015 roku . mam 27 lat.Pozyczka interesowala by mnie na okres 5 lat. bardzo bym prosil o kontakt meilowy badz telefoniczny.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *