Pożyczki gotówkowe prywatne dla osób fizycznych

– pożyczki prywatne bez baz od 300 do 20 000 zł bez zabezpieczenia kwota pożyczki jest uzależniona od wysokości dochodu, formy zatrudnienia, branży i sumy miesięcznych zobowiązań)
– decyzja w ciągu 1 dnia roboczego
– okres pożyczki od 1 tygodnia do 2 lat
– bez sprawdzania BIK
– oprocentowanie pożyczki uznawane jest indywidualnie
– uznajemy wszystkie formy zatrudnienia
– pożyczki dla osób w wieku 21-75 lat

Złóż wniosek o pożyczkę5 komentarzy

  1. Mam na imię Dorota, jestem z Gdańska, poszukuję pilnie pożyczki do 20 tys. Mam stały dochód umowę o pracę na czas nieokreślony, nie mam zadłużeń ani komornika. Mam nieciekawy BIK – duży kredyt w banku millenium i jestem współkredytobiorcą kredytu mojego byłego męża, co powoduje, że dla banku nie mam zdolności kredytowej. Najbardziej interesowałaby mnie pożyczka prywatna może pod weksel umowę cywilno prawną.
    Dorota Kosińska

    798592606

  2. Potrzebował bym maksymalnie dużej pożyczki żeby zakończyć wszystkie długi raz na zawsze, jestem bardzo młody, mam 19 lat i wszystko to stalo sie przez głupote. Zarabialem duże pieniądze na handlu telefonami, dostałem duża kare w skarbowce bo nie odprowadzalem podatków za towar w postaci roznej elektroniki, nieźle się zakopalem, zawiodlem rodzinę, nie mam gdzie szukać pomocy, boję się teraz o własne życie. Dochodu mam 2000zl netto, pracuje w firmie koniczynka Bus-przewóz osob, jeżdżę jako kierowca po pl, mieszkam z mama i mogę śmiało mieszkać jeszcze z 2 lata a 1500zl miesięcznie z wypłaty oddawac na poczet dlugu, mama wie o moich długach lecz mi nie pomoże, nawet nie ma jak, ale nie muszę płacić mamie za mieszkanie czy jedzenie, 500zl na moje wydatki mi wystarczy, często dużo dorabiam w miesiącu, proszę o kontakt i pomoc, 18000zl rocznie mogę oddać, zależy teraz od kwoty pożyczki, długości i oprocentowania, prosze naprawdę o szczerą odpowiedź, jasna i klarowna

  3. Witam. Jestem zainteresowana pozyczka na kwotę ok 35 tys złotych. Mam stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę dochód ok 2100 zł na rękę. Jak wyglądają u Państwa formalności związane z ubieganiem się o pożyczkę ? Jakie dokumenty są potrzebne ? Jak długo trwa cały proces ?

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *