Pożyczki prywatne pod weksel / umowę, bez BIK KRD bez przedpłat Udzielę pożyczki do 20,000 zł, bez p

Witam, jestem prywatnym inwestorem pożyczkowym, mogę udzielić kilku pożyczek w kwocie do 20,000 zł. Posiadam prywatne środki. Zależy mi jednak wyłącznie na osobach uczciwych i wypłacalnych, dlatego zastrzegam sobie, iż odpiszę tylko wybranym osobom. Proszę opisać swoją sytuację finansową (dochody, zobowiązania, jak wyglądają rejestry), potrzebną kwotę, formę spłaty (czy w całości czy w ratach). Bez swoich danych osobowych !
Wstępnie chcę się zapoznać z potencjalnymi klientami i wybrać kilka osób, którym będę mógł pomóc. Nie odpisuję na maile typu „szukam pożyczki”. Interesują mnie konkretni ludzie.

Złóż wniosek o pożyczkęjeden komentarz

  1. Mam na imię Dorota, jestem z Gdańska, poszukuję pilnie pożyczki do 20 tys. Mam stały dochód umowę o pracę na czas nieokreślony, nie mam zadłużeń ani komornika. Mam nieciekawy BIK – duży kredyt w banku millenium i jestem współkredytobiorcą kredytu mojego byłego męża, co powoduje, że dla banku nie mam zdolności kredytowej. Najbardziej interesowałaby mnie pożyczka prywatna może pod weksel umowę cywilno prawną. Na rękę otrzymuje 2800, oraz premie od 800-1500 zł oraz alimenty 950 zł
    Dorota Kosińska

    798592606

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *