Użyczamy nieruchomości pod pożyczki prywatne

Zajmujemy się użyczaniem i pozyskiwaniem nieruchomości dla osób które szukają prywatnej pożyczki a nie posiadają takiej nieruchomości pod zastaw. Mamy w ofercie dwa produkty:

1. Oferta zakupu kontaktu bezpośredniego do właściciela nieruchomości przeznaczona jest dla osób, które samemu zamierzają przeprowadzić wszelkie niezbędne negocjacje z właścicielem nieruchomości oraz z inwestorem prywatnym.
Klient dokonujący zakupu kontaktu może również we własnym zakresie ustalić wszelkie szczegóły transakcji związanej z zabezpieczeniem pożyczki z właścicielem nieruchomości, a następnie może zlecić nam pośrednictwo w pozyskaniu środków finansowych pod tą nieruchomość.
– cena usługi: 600 złotych brutto
– płatność za usługę: „z góry”
– płatność na podstawie przesłanej klientowi faktury VAT
– przesłanie do klienta danych kontaktowych właściciela nieruchomości oraz ewentualnych dokumentów związanych z nieruchomością (operat szacunkowy) niezwłocznie po zaksięgowaniu środków na naszym rachunku bankowym.

2. „Pozyskanie nieruchomości – usługa kompleksowa”.
Ta oferta skierowana jest do osób, które chcą skorzystać z naszej kompleksowej oferty usługowej. W takim przypadku wybieramy z dostępnych nieruchomości odpowiednią dla klienta, spełniającą warunki wartość – kwota pożyczki, negocjujemy z właścicielem nieruchomości wszystkie aspekty transakcji oraz konsultujemy nieruchomość pod kątem możliwości uzyskania finansowania we wnioskowanej przez klienta wysokości z funduszami i inwestorami współpracującymi z naszą firmą.
Opcja ta stosowana jest również w przypadku, kiedy nie dysponujemy aktualnie odpowiednią nieruchomością dla klienta poszukującego zabezpieczenia w tej formie. Wówczas pozyskujemy stosowną nieruchomość w terminie 30 dni roboczych. Realizujemy również usługę pośrednictwa finansowego przy uzyskaniu pożyczki.
– cena usługi: ustalana każdorazowo indywidualnie z klientem
– płatność za usługę: 50% ustalonego wynagrodzenia „z góry”
– płatność na podstawie przesłanej klientowi faktury VAT
– rozpoczęcie procedowania zlecenia następuje niezwłocznie po zaksięgowaniu się środków wskazanych w dokumencie sprzedażowym (faktura VAT: 50% ustalonego wynagrodzenia) na naszym rachunku firmowym.

Wybór należy zawsze do klienta! Obsługujemy całą Polskę.

Złóż wniosek o pożyczkęNapisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *